Pracovní příležitosti

IT administrátor – správce serverové základny

Inzerent:

Centrum informačních technologií LFP

Pozice:

Nabízíme:

  • - příležitost stát se součástí zkušeného týmu IT pracovníků
  • - prostor pro osobní rozvoj a seberealizaci
  • - příležitost pracovat s pokročilými IT technologiemi
  • - 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
  • - příspěvek na stravování

Požadujeme:

  • - vzdělání minimálně SŠ, zaměřeni technické a minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
  • - znalost MS Windows serveru na administrátorské úrovni
  • - zkušenosti s provozem Hyper-V virtualizace výhodou
  • - velmi dobrá orientace v problematice HP blade serverů, orientace v serverových produktech na IT trhu
  • - znalost OS linux výhodou
  • - základní znalost datových sítí
  • - zodpovědnost, preciznost, logické myšlení, profesionální přístup
  • - ochota vzdělávat se a podílet se na rozvoji IT fakulty
  • - znalost anglického jazyka minimálně na úrovni porozumění dokumentaci a systémovým hlášením

Další informace:

Náplň práce:
- zajišťuje provoz serverů na platformě HP blade a disková pole HP
- zajišťuje provoz virtualizační platformy Hyper-V
- zajišťuje zálohování
- provozuje firewall na platformě Sophos
- spolupracuje s dalšími členy týmu při provozu Windows serverů a aplikací
- spolupracuje s dalšími členy týmu při řešení IT problémů
- spolupracuje s dalšími členy týmu při návrzích změn a plánu rozvoje IT fakulty

K přihlášce je nutné přiložit:
- Doklady o vzdělání
- Profesní životopis
- Referenční kontakt pro potvrzení praxe v oboru (pokud je)

Kontakt:

Ing. Alena Polívková, tel. 377 593 450
Ing. Roman Paveza, tel. 377 593 121

Připojené soubory:
Všechny nabídky

Rychlé odkazy

Výběrová řízení
Výběrové řízení na pozici přednosta Kardiologické kliniky

Fakultní nemocnice Plzeň a  Univerzita Karlova – Lékařská fakulta v Plzni vyhlašují výběrové [...]

31. květen 2018 1

Výběrové řízení - Odborný asistent – Ústav Hygieny a preventivní medicíny

Děkan Lékařské fakulty v Plzni Univerzity Karlovy vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní [...]

22. květen 2018 1

Oznámení o výsledku VŘ - Odborný asistent Kliniky pneumologie a ftizeologie

Oznámení o výsledku výběrového řízení     Dne 21.3.2018 proběhlo výběrové řízení [...]

27. březen 2018

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém