30. duben 2019 dvomi

Škoda FIT půlmaraton

místno konání: náměstí Republiky v Plzni
datum konání: 29.09.2019 11:00 - 13:00


Tradiční běžecký závod Škoda FIT půlmaraton letos odstartuje již počtvrté v neděli 29. září 2019 z náměstí Republiky v Plzni. Unikátní trať, která vás provede centrem města, areálem Škoda, Borským parkem i podél Radbuzy zpět na náměstí, je letos pro studenty a učitele o něco dostupnější! Můžete získat 100 Kč slevu na startovné z aktuální ceny. Stačí při registraci zadat slevový kód 100UNI19 (ceny startovného najdete na stránkách projektu Škoda FIT.

Tradičně si ke startovnému můžete objednat i stylové funkční tričko v pánské a dámské variantě.

Necítíte se na celý půlmaraton? Sestavte tým a zaběhněte si štafetu na 4x5 km nebo 2x10 km! 

Pokud plánujete zúčastnit se Škoda FIT půlmaratonu 2019, máte možnost si zatrénovat zdarma a s profíky. Můžete dorazit na některý z tréninků Běhám se Škoda FIT

Škodovka letos v rámci projektu Škoda FIT uspořádá dvouhodinové běžecké lekce, které povede zkušený trenér Jiří Mašek. Termíny jsou určeny na 22. května, 26. června a 11. září letošního roku, vždy půjde o středy v čase od 18 do 20 hodin. Aktuální informace bude vždy možné najít facebookovém profilu a webových stránkách projektu Škoda FIT. „Náplň tréninků bude vedle přípravy na škodovácký půlmaraton zahrnovat i další oblasti. Zaměříme se například na běh v terénu, dvě lekce se pak odehrají na atletickém stadionu, kde využijeme tartanové dráhy,“ přibližuje Jiří Mašek. „Vedle samotných tréninkových bloků bude čas i na individuální dotazy, podíváme se i na takové oblasti, jako jsou otázky výživy, prevence zranění, správné regenerace či psychologie a motivace,“ slibuje Jiří Mašek, který není jen trenérem, ale také uznávaným vodičem největších závodů v tuzemsku i zahraničí.

Speciální lekce ve středu 22. května bude zaměřená na běhání v terénu. Sraz je na parkovišti u Velkého Boleveckého rybníka.  

Rychlé odkazy

Výběrová řízení
Výběrové řízení Asistent/Odborný asistent Urologická klinika

V Plzni dne 26. 9. 2019 Č. j.: UKLFP/272548/2019-1 Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity [...]

26. září 2019 1

Výběrová řízení
Výběrové řízení - Odborný/á asistent/ka - Stomatologie

č.j.: UKLFP/269903/2019 -1 Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity Karlovy vypisuje výběrové [...]

23. září 2019 1

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

WHOIS

Informační systém UK

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém