21. listopad 2019 dvomi

Informační den UK

místno konání: Přírodovědecká a 1. lékařská fakulta na pražském Albertově
datum konání: 23.11.2019 09:00 - 16:00


Univerzita Karlova opět zve všechny zájemce o studium na Informační den. Akce se již tradičně uskuteční v prostorách Přírodovědecké a 1. lékařské fakulty na pražském Albertově v sobotu 23. listopadu od 9 do 16 hod. Kromě informací o možnostech studia na UK čeká na návštěvníky též bohatý doprovodný program.

V průběhu akce se představí všech 17 fakult univerzity. Zájemci o studium se u jednotlivých stánků dozví kompletní informace o nabídce studijních programů, kterých UK v současné době nabízí na několik stovek. Zároveň získají podrobnosti o přijímacím řízení pro akademický rok 2020/2021, podmínkách studia, možnostech ubytování a množství dalších užitečných rad důležitých při rozhodování o podání přihlášky na vysokou školu.

V rámci Informačního dne bude po celý den probíhat bohatý doprovodný program, který je zaměřen na přípravné kurzy ke studiu na UK, na otázky ubytování a stravování a na zájmovou činnost studentů či možnosti studijních pobytů v zahraničí.

Návštěvníci jsou také zváni do tzv. „Studentské kavárny“ v přízemí Purkyňova ústavu, kde si budou moci neformálně u kávy popovídat se současnými studenty jednotlivých fakult o jejich zkušenostech se studiem. Uchazeči se speciálními potřebami se zase dozví potřebné informace o možnostech modifikovaného přijímacího řízení i studia.  Součástí doprovodného programu bude i tradiční komentovaná procházka kampusem na Albertově a také prohlídka Chlupáčova muzea historie země.

Již osvědčeným bodem programu je Science Slam – soutěž, při které se vědci stávají herci a populární formou stand-up výstupu prezentují veřejnosti své myšlenky a nadšení pro vědu. Návštěvníci si také budou moci v průběhu akce zkusit namíchat svůj vlastní parfém.

Informační den je pro všechny návštěvníky zdarma.  Více informací naleznete na webové stránce www.informacniden.cuni.cz.

Rychlé odkazy

Výběrová řízení
VŘ - Asistent- Odborný asistent - Ústav BIOLOGIE

V Plzni dne/ In Pilsen on:  15.06.2020 Reg. Nr. UKLFP/241078/2020 Děkan Lékařské fakulty v Plzni, [...]

23. červen 2020 1

Ostatní
Vedoucí Ediční komise

S platností od 1. března 2017 byla do vedení Ediční komise jmenována doc. MUDr. Libuše Čeledová, [...]

23. únor 2017

Akademický senát
Informace akademického senátu

// Informace naleznete zde

3. duben 2015

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

WHOIS

Informační systém UK

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém