21. listopad 2019 dvomi

Informační den UK

místno konání: Přírodovědecká a 1. lékařská fakulta na pražském Albertově
datum konání: 23.11.2019 09:00 - 16:00


Univerzita Karlova opět zve všechny zájemce o studium na Informační den. Akce se již tradičně uskuteční v prostorách Přírodovědecké a 1. lékařské fakulty na pražském Albertově v sobotu 23. listopadu od 9 do 16 hod. Kromě informací o možnostech studia na UK čeká na návštěvníky též bohatý doprovodný program.

V průběhu akce se představí všech 17 fakult univerzity. Zájemci o studium se u jednotlivých stánků dozví kompletní informace o nabídce studijních programů, kterých UK v současné době nabízí na několik stovek. Zároveň získají podrobnosti o přijímacím řízení pro akademický rok 2020/2021, podmínkách studia, možnostech ubytování a množství dalších užitečných rad důležitých při rozhodování o podání přihlášky na vysokou školu.

V rámci Informačního dne bude po celý den probíhat bohatý doprovodný program, který je zaměřen na přípravné kurzy ke studiu na UK, na otázky ubytování a stravování a na zájmovou činnost studentů či možnosti studijních pobytů v zahraničí.

Návštěvníci jsou také zváni do tzv. „Studentské kavárny“ v přízemí Purkyňova ústavu, kde si budou moci neformálně u kávy popovídat se současnými studenty jednotlivých fakult o jejich zkušenostech se studiem. Uchazeči se speciálními potřebami se zase dozví potřebné informace o možnostech modifikovaného přijímacího řízení i studia.  Součástí doprovodného programu bude i tradiční komentovaná procházka kampusem na Albertově a také prohlídka Chlupáčova muzea historie země.

Již osvědčeným bodem programu je Science Slam – soutěž, při které se vědci stávají herci a populární formou stand-up výstupu prezentují veřejnosti své myšlenky a nadšení pro vědu. Návštěvníci si také budou moci v průběhu akce zkusit namíchat svůj vlastní parfém.

Informační den je pro všechny návštěvníky zdarma.  Více informací naleznete na webové stránce www.informacniden.cuni.cz.

Rychlé odkazy

Výběrová řízení
Výběrové řízení na zástupce přednosty pro výchovu a vědeckou činnost

V Plzni dne 13.12.2019 UKLFP//2019-1 Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity Karlovy vypisuje [...]

13. prosinec 2019 1

Výběrová řízení
VŘ docent/Docentka - Ústav biologie

Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení [...]

21. listopad 2019 1

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

WHOIS

Informační systém UK

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém