21. květen 2013 5771 kri

MEDICAMP

7. května 2013 to bylo již potřetí, co se konal Medicamp, tedy dobročinná akce pořádaná studenty naší fakulty, jejíž výtěžek jde v plné výši na Nadaci pro transplantace kostní dřeně.

Letošní start pro nás nevypadal zrovna příznivě. Lilo a lilo. Prvním zmoklým návštěvníkům zahráli již podruhé mladí umělci ze Sušice, kapela s názvem Sirkyskon a možná i díky nim se pár mraků rozehnalo. Po krátké pauze, kterou nás provázeli vtipné duo budoucích zubařů v roli moderátorů, následovala kapela, sestavená z lékařů, s příznačným názvem Vražda krásy. Jejich neotřelé texty vyloudily úsměv na mnoha tvářích. Následovala kapela Buster Nixon, která všechny potěšila nejen skvělým výkonem, ale i očekávaným dámským obsazením.

Během celého odpoledne a večera si návštěvníci mohli pochutnat na grilovaném masu a lahodném pivním moku, který tekl proudem.

Na závěr vystoupili všemi očekávání Ocho Rios, kteří byli jednoduše skvělí. Počty tančících účastníků pod podiem byly toho důkazem. V posledních minutách vystoupení byly vypuštěny desítky lampionů, které celý Medicamp symbolicky zakončily.

Rádi bychom uvedli, že konečný výtěžek z celé akce činí 27 214 Kč, přičemž rovných 20 000 Kč se vybralo na vstupném a zbylých krásných 7 214 Kč se napočítalo v kasičce, kam mohl každý návštěvník dobrovolně přispět. Odměnou mu pak bylo nadační sluníčko,kterým se pyšnil po zbytek dne.

Tímto chceme poděkovat hlavě naší fakultě, která nám poskytla štědrý finanční příspěvek a majiteli Ranče Šídlovák, který nám poskytl prostory. Dále děkujeme všem, kteří se letošního ročníku zúčastnili, podpořili dobrou věc a vydrželi i přes nepřízeň počasí až do konce. Doufejme, že i v příštím roce se sejdeme v hojném počtu a akce bude opět úspěšná.

Tým organizátorů

Rychlé odkazy

Výběrová řízení
Výběrové řízení Asistent/Odborný asistent Šiklův ústav patologie

V Plzni dne 18. 7. 2019 Č.j.: UKLFP/224251/2019-1 Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity [...]

19. červenec 2019 1

Výběrová řízení
Výběrové řízení Asistent Klinika infekčních nemocí a cestovní medicíny

V Plzni dne 18. 7. 2019 Č. j.: UKLFP/224257/2019-1 Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity [...]

19. červenec 2019 1

Výběrová řízení
Výběrové řízení Odborný asistent Ústav imunologie a alergologie

V Plzni dne 18. 7. 2019 Č. j.: UKLFP/224248/2019-1 Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity [...]

19. červenec 2019 1

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

WHOIS

Informační systém UK

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém

zobrazit akce akademického roku