17. prosinec 2013 4228 kri

První ročník Mikulášského sportovního turnaje LFP a SSSČR

Ve čtvrtek 5.12.2013 se uskutečnil první ročník sportovního turnaje pod záštitou Lékařské fakulty v Plzni a Sdružení studentů stomatologie ČR.

Za účasti padesáti studentů v osmi týmech došlo k utkáním ve dvou sportech a to ve volejbale a ping pongu. Turnaj odstartoval v půl jedné úvodním slovem organizátorů, kteří vysvětlili základní pravidla turnaje a popřáli hodně štěstí při hře.

Týmy byly rozděleny do dvou základních skupin, ve kterých mezi sebou zápolily o co nejlepší bodový zisk v obou sportech. Volejbal zachoval svá standardní pravidla až na časové omezení každého setu, ale pro ping pong si organizátoři vymysleli pravidla svá – utkání ve formě „obíhačky“ upravené pro týmovou soutěž.

Ze skupin do finálového pavouka postoupily čtyři týmy, které se utkaly už pouze ve volejbale a to vždy vítěz jedné skupiny s druhým týmem druhé skupiny. Vítězové semifinálových klání postoupili do finále a poražení svedli zápas o třetí místo.

Na finálové boje byl opravdu hezký pohled, který mísil odhodlání zvítězit se zdravým duchem fair play doplněné o skvělou atmosféru fandících spolužáků. Po napínavém průběhu boje o první místo nakonec zvítězil tým ŘPK ve složení Evy Marie Radové, Petra Doležala, Martiny Michaličové, Michala Švingra, Anny Matějkové a Patrika Kučery. První tři týmy byly odměněny sladkými medailemi a věcnými cenami od sponzorů Colgate a Johnson & Johnson.

Celý sportovní turnaj se z pohledu jak organizátorů, tak účastníků povedl a můžeme se těšit na další ročník možná už na jaře na Velikonočním turnaji. Velký dík patří Mgr. M. Červenému za zajištění prostorů a sportovního vybavení.

Rychlé odkazy

Výběrová řízení
Výběrové řízení Asistent/Odborný asistent Kardiologická klinika

V Plzni dne 13. 8. 2019 Č. j.: UKLFP/240767/2019-1 Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity [...]

13. srpen 2019 1

Výběrová řízení
Výběrové řízení Asistent Neurologická klinika

V Plzni dne 8. 8. 2019 Č. j.: UKLFP/238212/2019-1 Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity [...]

8. srpen 2019 1

Výběrová řízení
Výběrové řízení Asistent/Odborný asistent Ústav lékařské chemie a biochemie

V Plzni dne 30. 7. 2019 Č. j.: UKLFP/233315/2019-1 Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity [...]

1. srpen 2019

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

WHOIS

Informační systém UK

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém