26. leden 2016 3179 kri

MODRAVA 2016

I tento rok jsme měli štěstí na sněhové podmínky na Modravě. S naším příjezdem se začal sypat sníh a tři dny nepřestal. Takže jsme zažili Modravu jak ještě nikdy. Na našich výletech jsme si razili stopu po kolena zapadaní sněhem, ale i jsme na hlavních tratích klouzali v připravené stopě.

Zatím nejpočetnější výprava 58 účastníků si zajisté odvezla mnoho prima zážitků ze sportování tak i ze společných večerů v penzionu.

Každý večer úderem desáté mělo jedno ze čtyř družstev vystoupení pro ostatní, za které bylo hodnocené. Nejhůře na tom bylo moje (3. družstvo), které začínalo hned první večer a na přípravu tak mělo nejméně času a ani nemělo představu, jak takové vystoupení utvořit. Vyhodnotili jsme pouze nejlepší družstvo, kterým se stalo 4.družstvo svým moderovaným vystoupení večerních zpráv na TV stanici Nova :-D             

Další naší aktivitou kromě celodenních výletů byl i tradiční cross závod (cca 4 km běh a střelba v prostoru startu a cíle).  Závod běží každý sám, ale již před startem ví, s kým je přiřazen do dvojice. Této dvojici se pak časy sčítají do výsledného času spolu se započtením příp. trestných minut ze střelby. Tak se tento rok nejrychlejší dvojicí stalo duo Tereza Tětivová a Pavel Vilímek (43:06 min. ). Druzí byli Klára Šťastná a Karel Ingriš ( 46:23 min. ). Bronz získali Veronika Paskerová a Tomáš Malkus (47:32 min. ). Nejrychlejší ženou ve startovním poli byla již zmíněná Veronika Paskerová časem 21:52 min. Mezi muži nejlepší čas a celkově traťový rekord vytvořil Jiří Hron ( 14:53 min. )

Zleva Klára Šťastná, Veronika Paskerová, Jirka Hron, Tomáš Malkus, Tereza Tětivová, Karel Ingriš.

Za slunce svitu jsme opouštěli 14.1. 2016 Modravu a stejnojmenný penzion kam se hodláme opět příští rok v termínu 8. – 12.1. 2017 vrátit. Tak vás tímto zvu, pojeďte si s námi užít zasněženou Šumavu ;-)

                                                                              ŘIĎ, LYŽ        MARTIN ČERVENÝ

P.S. FOTKY  naleznete na stránkách ÚTL v sekci fotogalerie 

Rychlé odkazy

Výběrová řízení
Výsledek VŘ - Asistent VŠ - Farmakologie a toxikologie

  OZNÁMENÍ O VÝSLEDKU VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ     Dne 7. 9.2018 a 11.9.2018 proběhly pohovory [...]

14. září 2018 1

Výběrová řízení
Oznámení o výsledku výběrového řízení - přednosta Kardiologické kliniky FN Plzeň a LFP UK

Oznámení o výsledku výběrového řízení     Dne 19.7.2018 proběhlo výběrové řízení [...]

10. srpen 2018

Výběrová řízení
Oznámení o výsledku výběrového řízení - Odborný asistent Ústavu hygieny a preventivní medicíny

Oznámení o výsledku výběrového řízení Do výběrové řízení na pozici Odborný asistent [...]

3. srpen 2018

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém

zobrazit akce akademického roku