5. prosinec 2016 2289 dvomi

Plyšáci znovu zasypou led plzeňské arény!

Ve středu 7. prosince  v 18:30 startuje v Home Monitoring Aréně další ročník unikátní akce s názvem „Plyšáková bouře“, v rámci které se univerzitní hokejový tým Akademici Plzeň už potřetí pokusí vybrat co nejvíce plyšových hraček pro děti ve Fakultní nemocnici v Plzni.

Akademici na domácím ledě přivítají bratislavské Paneuropa Kings, které letos v říjnu porazili v Aréně Ondreja Nepely těsně 1:0. Půjde o souboj třetího se sedmým a ačkoli jsou na tom plzeňští lépe, tak brankář Akademiků, Jakub Frček, rozhodně nečeká lehký souboj: „V Bratislavě to bylo velice vyrovnané utkání, které rozhodl jeden gól, šancí však měly oba týmy dostatek, takže doufám, že se mají diváci na co těšit,“ říká strážce brankoviště Akademiků, který právě v Bratislavě vychytal svou první nulu v sezóně.

Ve středu půjde na stadionu také o něco víc, než jen o výsledek. Společně s diváky se totiž Akademici pokusí vybrat co nejvíce plyšáků pro děti na dětských odděleních ve FN Plzeň. „Plán je jednoduchý, diváci, kteří si s sebou na utkání přinesou plyšáka, mají vstup zdarma, toho pak po prvním gólu Akademiků vhodí na ledovou plochu a my poté všechny vybrané plyšáky doneseme dětem do nemocnice. Při loňském ročníku se vybralo přes 500 plyšáků a doufám, že letos se nám podaří toto číslo překonat,“ říká spoluzakladatel a hráč Akademiků, Filip Malota.

Autor: Vilém Franěk

FB Event - https://www.facebook.com/events/640548559451159/

01

Foto: Jiří Šimeček

Rychlé odkazy

Výběrová řízení
Ukončení VŘ na Klinice ortopedie

V Plzni dne 21.05.2020 Č.j.: UKLFP/95634/2020-4   ROZHODNUTÍ DĚKANA O VÝSLEDKU VÝBĚROVÉHO [...]

27. květen 2020 1

Výběrová řízení
Sekretář/ka přednosty Kardiologické kliniky

Sekretář/ka přednosty Kardiologické kliniky Lékařské fakulty Univerzity Karlovy, poloviční [...]

20. květen 2020

Výběrová řízení
VŘ- Zástupce přednosty pro výchovu a věd.činnost

Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení [...]

12. květen 2020 1

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

WHOIS

Informační systém UK

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém