Archiv sekce IFMSA CZ Plzeň

Nemocnice pro medvídky

Nemocnice pro medvídkySkupina studentů fakulty, členů IFMSA CZ navštívila mateřskou školu v Doudlevecké ulici v rámci projektu Nemocnice pro medvídky.

Cílem projektu Nemocnice pro medvídky je pomoci dětem předškolního věku zbavit se strachu z „bílých plášťů“, ukázat dětem nutnost návštěvy lékaře, seznámit je s nástroji, se kterými se v ordinacích běžně setkávají, a naučit s lékařem komunikovat.

14. duben 2013 | archivováno 15. říjen 2020 7995 kri

WORLD AIDS WEEK

Jako každý rok, pořádala IFMSA CZ Plzeň  projekt věnovaný Světovému dnu boje proti AIDS (1.12.). Oproti minulým letům jsme ale tentokrát v rámci tohoto projektu pořádali více akcí. Z tohoto důvodu jsme změnili původní jméno World AIDS Day na World AIDS Week, pořádaný u nás v Plzni ve dnech na přelomu listopadu a prosince.

8. prosinec 2013 | archivováno 9. červen 2020 5208 kri

Fakultní pijavice

6. kapka

Letošní ročník se nám velice podařil, na transfuzní stanici dorazilo k odběru 39 lidí, což je docela veliký nárůst oproti minulému roku. 

Děkujeme všem příznivcům Pijavice, kteří nás podpořili, ať už svou krví nebo i jiným způsobem a doufáme, že jich v budoucnu ještě přibude. Poděkování patří i všem organizátorům, kteří se o naše dárce v průběhu těchto 2 dní starali.

4. prosinec 2013 | archivováno 5. červen 2020 5277 kri

IFMSA pro začátečníky

Kdo přišel 29.10.  v 6 hodin večer na Šafránkův pavilon měl možnost dozvědět se vše o projektech a stážích pořádaných organizací IFMSA CZ v Plzni. Konal se zde totiž informační večer nazvaný IFMSA pro začátečníky.

7. listopad 2013 | archivováno 8. květen 2020 6273 kri

Finanční dar Hospicu sv. Lazara

IFMSA CZ - předání daru hospici

Studenti naší fakulty, členové IFMSA CZ Plzeň předali výtěžek z vánočních dobročinných akcí Hospicu sv. Lazara.

"Chtěli bychom i touto cestou poděkovat všem účastníkům a přispívajícím za štědrost. Jsme hrdí, že jsme hospicu mohli předat bezmála 11 tisíc korun...."

11. březen 2013 | archivováno 1. květen 2020 6996 kri

Rychlé odkazy

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

WHOIS

Informační systém UK

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém