25. květen 2014 4120 kri

MEDICAMP 2014

7. května 2014 se na Ranči Šídlovák konal již 4. ročník dobročinného open air festivalu Medicamp pod záštitou děkana Lékařské fakulty v Plzni Univerzity Karlovy v Praze. Výtěžek byl věnován stejně jako v minulých letech Nadaci pro transplantace kostní dřeně.

I přesto že prvními na podiu byli mladí umělci z kapely Zavřít, my všichni jsme teprve začínali. Po krátké pauze jsme si mohli poslechnout něco z tvorby plzeňské kapely Selfish Son. To už se pod podiem začaly objevovat první fanynky. Jako třetí se nám představili již dobře známí kapelníci z Vražda krásy. Jejich neotřelé texty i letos vyloudily úsměv na mnoha tvářích.

Než jsme přivítali poslední kapelu, byl vyhlášen vítěz soutěží, které po většinu odpoledne probíhaly a které se setkaly s velkým zájmem.

Během celého odpoledne a večera si návštěvníci mohli pochutnat na grilovaném masu a dobrém pivu, které teklo proudem.

Jak si někteří jistě všimli, dorazili na naši akci i reportéři z regionální televize ZAK a natočili s pár návštěvníky reportáž, díky které se o Medicampu dozvěděli snad zase další potenciální návštěvníci.

Na závěr vystoupili všemi očekávání Ocho Rios, kteří byli opět skvělí. Počty tančících účastníků pod podiem toho byly důkazem.

Bohužel pro nás vše muselo skončit před desátou hodinou večerní, avšak kdo byl stále při chuti, mohl pokračovat na afterparty v Ďáblově klíně.

Rádi bychom uvedli, že konečný výtěžek z celé akce činil 20 769 Kč, přičemž rovných 17 120 Kč se vybralo na vstupném a zbylých krásných 3 649 Kč se napočítalo v kasičce, kam mohl každý návštěvník dobrovolně přispět. Odměnou mu byl kromě dobrého pocitu také ručně vyráběné sluníčko, které mohlo být malou náhražkou za deštivé počasí.

Tímto chceme poděkovat naší fakultě, která nám poskytla štědrý finanční příspěvek, majiteli Ranče Šídlovák, který nám poskytl prostory, rodinnému zábavnímu parku Tongo Hradec Králové za sponzorský dar a všem dalším pomocníkům. Dále děkujeme všem, kteří se letošního ročníku zúčastnili, podpořili dobrou věc a vydrželi i přes nepřízeň počasí až do konce. Doufáme, že na příští již 5. ročník nás dorazí ještě více a tradice bude pokračovat i nadále.

 

Tým organizátorů

Předání výtěžku z akce zástupci Nadace transpalntace kostní dřeně

Rychlé odkazy

Výběrová řízení
VŘ -Asistent-Odborný asistent Histologie a embryologie

Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení místa [...]

19. listopad 2020 2

Výběrová řízení
VŘ - Asistent / Odborný asistent Ústavu farmakologie a toxikologie

V Plzni dne 18. 11. 2020 Č. j.: UKLFP/441692/2020   Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity [...]

18. listopad 2020 2

Výběrová řízení
VŘ - Asistent Psychiatrické kliniky

V Plzni dne 4. 11. 2020 Č. j.: UKLFP/426747/2020   Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity [...]

4. listopad 2020 2

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

WHOIS

Informační systém UK

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém