23. červen 2016 3806 dvomi

Nová edice JCR s impakt faktory

Středisko vědeckých informací informuje, že jako již každoročně v průběhu léta firma Thomson Reuters (TR) vydala novou edici časopisů a jejich impakt faktorů (JIF) – nejnovější a nejužívanější pro medicínu je nyní 2015 JCR Science Edition. Jedna data existují zatím paralelně na dvou platformách, které TR provozuje, starší Web of Science a novější InCites.

pic

Zjištění JIF: přímý přístup z LFP (WoS) / přímý přístup z LFP (InCites) anebo vzdálený přístup pro LFP (WoS) / vzdálený přístup pro LFP (InCites).

Problematiku vzdáleného přístupu případně konzultujte s odkazem: http://www.lfp.cuni.cz/svi/cze/vzdaleny-pristup.asp

DOPLNĚNO O AKTUALITU: Firma Thomson Reuters prodala Web of Science. Zájemci si mohou přečíst oznámení uvedené v časopise Nature anebo tiskovou zprávu z Thomson Reuters.