2. listopad 2022 140 cer

Kitasato Exchange Program 2023 - Deadline pro přihlášky: 15. 11. 2022

Dovolujeme si sdílet nabídku pro studenty medicíny zúčastnit se týdenní „Cross-cultural Interdisciplinary Case Study” pořádané japonskou Kitasato University, která se bude konat 13.-18. března 2023, která by se měla po delší odmlce opět konat v prezenční formě.

Téma: Diagnostika a péče o pacienty s těmito onemocněními – diabetes, mozková mrtvice, roztroušená skleróza, rakovina plic.

Program je vhodný pro studenty, kteří již mají základní vědomosti a zájem o dané téma (případně již v této oblasti podnikli nějaký výzkum). Vzhledem k tomu, že se jedná o interdisciplinární program, bude kladem důraz na mezioborovou spolupráci.

Finanční podpora: Cestovní náklady (zpáteční cesta z nejbližšího letiště na Kitasato University), ubytování (6 nocí/jednolůžkový pokoj) a stravu hradí Kitasato University.

Bližší informace najdete v příloze.

V případě Vašeho zájmu Vás prosím dodání přihlášky na Oddělení zahraničních styků LF UK v Plzni do 15. 11. 2022. Následně se bude konat rektorátní kolo výběrového řízení. Součástí přihlášky by měly být následující dokumenty v angličtině:

• Kopie pasu
  • Motivační dopis
  • Životopis
  • Checklist

Program je vhodný stejně jako v předchozích letech pro studenty pregraduální. Bližší program bývá specifikován později účastníkům.