2. listopad 2022 140 cer

Kitasato Exchange Program 2023 - Deadline pro přihlášky: 15. 11. 2022

Dovolujeme si sdílet nabídku pro studenty medicíny zúčastnit se týdenní „Cross-cultural Interdisciplinary Case Study” pořádané japonskou Kitasato University, která se bude konat 13.-18. března 2023, která by se měla po delší odmlce opět konat v prezenční formě.

Téma: Diagnostika a péče o pacienty s těmito onemocněními – diabetes, mozková mrtvice, roztroušená skleróza, rakovina plic.

Program je vhodný pro studenty, kteří již mají základní vědomosti a zájem o dané téma (případně již v této oblasti podnikli nějaký výzkum). Vzhledem k tomu, že se jedná o interdisciplinární program, bude kladem důraz na mezioborovou spolupráci. 

Finanční podpora: Cestovní náklady (zpáteční cesta z nejbližšího letiště na Kitasato University), ubytování (6 nocí/jednolůžkový pokoj) a stravu hradí Kitasato University.

Bližší informace najdete v příloze.

V případě Vašeho zájmu Vás prosím dodání přihlášky na Oddělení zahraničních styků LF UK v Plzni do 15. 11. 2022. Následně se bude konat rektorátní kolo výběrového řízení. Součástí přihlášky by měly být následující dokumenty v angličtině:

  • Kopie pasu
  • Motivační dopis
  • Životopis
  • Checklist

Program je vhodný stejně jako v předchozích letech pro studenty pregraduální. Bližší program bývá specifikován později účastníkům.

 

Rychlé odkazy

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

WHOIS

Informační systém UK

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém