Detail pozice

Lékaři a lékařky – pro více oddělení

Zveřejněno: 27.03.2024

Oblastní nemocnice Příbram, a. s.

STAŇ SE HRDINOU VŠEDNÍHO DNE
Oblastní nemocnice Příbram je jedna z největších nemocnic ve Středočeském kraji. Naše nemocnice hledá právě Tebe, Ty můžeš přispět každý den ke zkvalitnění péče života našich pacientů. Naším cílem je poskytovat pacientům tu nejlepší možnou péči. Klademe důraz především na profesionální péči, respekt, lidskost a vstřícnost k pacientovi. Jsme moderní pracoviště se špičkovým přístrojovým vybavením.

Zde je odkaz na krátké video nemocnice.

Podmínky našich zaměstnanců jsou naší prioritou. Nabízíme pracovní poměr s flexibilním pracovním časem, který umožní skloubit práci s rodinným životem. Nevyžadujeme kvalifikační dohodu pro žádný specializační obor. Naše nemocnice spolupracuje úzce se specializovanými pracovišti v ostatních (fakultních) nemocnicích.

Nabízíme:
Profesionální pracovní prostředí: U nás budeš mít přístup k moderní technologii a podpůrnému personálu. Lékař není ve službě sám, vždy slouží i zkušenější kolega.
Mzdové podmínky: Nabízíme výborné mzdové ohodnocení s NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM. Každoroční nárůst mzdy.
Flexibilní pracovní dobu: Snažíme se přizpůsobit pracovní dobu potřebám našich lékařů.
Možnost dalšího vzdělávání: Podporujeme celoživotní odborné i rozvojové vzdělávání našich lékařů. Nabízíme stipendijní program (my platíme a ty studuješ). Možnost rezidenčních míst.
Přátelský tým: Jsme kolektiv, který si váží spolupráce a vzájemné podpory.
Postaráme se o Vaše děti: Dětská skupina Zdravínek v areálu nemocnice.

Pojď do toho s námi a buď hrdinou všedního dne! Jsme tým, který se neustále učí a zdokonaluje. Vy se staráte o naše pacienty, my se budeme starat o Vás.

Kontakt:
Mgr. Lucie Bartišová, DiS.
Personální odbor
lucie.bartisova@onp.cz