Pracovní příležitosti

Referent ekonomického oddělení - agenda objednávek

Inzerent:

Ekonomické oddělení, děkanát LFP

Pozice:

Nabízíme:

  • různorodou práci u stabilního zaměstnavatele
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, 5 dní osobního rozvoje
  • kurz anglického jazyka přímo u zaměstnavatele
  • příspěvek na stravování
  • možnost čerpání příspěvků ze sociálního fondu např. na životní pojištění/penzijní připojištění po 1 roce
  • nástup možný od 1.10.2021
  • práce na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, praxe v administrativě výhodou
  • znalost práce s MS Offic e- Excel, Word
  • pečlivost, komunikativnost
  • komunikativní znalost anglického jazyka (alespoň na úrovni B1)

Další informace:

hledáme kolegu/kolegyni do týmu ekonomického oddělení s aktivním přístupem k práci, pečlivého, přesného a samostatného kandidáta/ kandidátku
člověka se smyslem pro pořádek a detail

Co bude Vaším úkolem?
na základě požadavků provádět veškeré objednávky, vést jejich evidenci
zajišťovat doplňování skladových zásob v ústředním skladu LF (kancelářské potřeby, čistící prostředky , lékařské oděvy apod.)
za objednané zboží a služby provádět odsouhlasení faktur - k faktuře přiložit doklad potvrzující převzetí zboží, služby, faktury předkládat k podpisu správci rozpočtu
každodenní spolupráce s ostatními odděleními

Kontakt:

personalista@lfp.cuni.cz

Všechny nabídky

Rychlé odkazy

Konání státních zkoušek
Konání státních zkoušek – magisterský program

Termíny SZZ Chirurgie - [URL] Termíny SZZ Interna (I.IK) - [URL] Termíny SZZ Interna (II.IK) - [URL] [...]

1. prosinec 2021 3

Výběrová řízení
VŘ - Asistent/Asistentka Neurologické kliniky

V Plzni dne 23. 11. 2021  UKLFP/82672/2021-1   Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity [...]

23. listopad 2021 1

VEDOUCÍ Ústavu histologie a embryologie

  Reg. Nr. UKLFP/  476342 /2021-1   Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity Karlovy vypisuje [...]

18. listopad 2021 1

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

WHOIS

Informační systém UK

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém