Pracovní příležitosti

Dlouhodobý pronájem

Inzerent:

Ordinace Dubí

Pozice:

zavedená stomatologická ordinace


Další informace:

Přímý majitel (neplatíte provizi) nabízí k dlouhodobému pronájmu zubní ordinaci s možností převzetí rozsáhlé klientely po MUDr. Márové, která svou praxi z důvodu věku ukončila, ale zatím neodhlásila (výhodné pro začínající lékaře). Prostory lze rozšířit o další podobné služby (hygiena, praktický lékař, kosmetika, pedikúra…). Přízemní nabízí dva obchody s výlohu do ulice Ruská 268/124, Dubí. K dispozici jsou také na stejném patře další tři místnosti, menší byty, dvougaráž a 6 parkovacích míst na dvoře domu. V suterénu je sauna a společenská místnost, vhodné pro wellness, jógu nebo jiné. Objekt je vhodný např. pro vybudování centra služeb.
Jde o činžovní dům přímo u zastávky autobusu vedle městského úřadu, domova pro seniory a policejní stanice. Nedaleko je také pošta. Tedy frekventované místo vhodné pro obchod a podnikání. Skvělé spojení do Teplic, autobusem jste např. u Hlavního nádraží za 16 minut.
Preferujeme dlouhodobé nájemce.
Podrobnosti včetně fotografií najdete v přiloženém letáku. Bližší informace a ceny poskytneme telefonicky nebo na osobní schůzce v místě.

Kontakt:

Ordinace
Ruská 268/124, 41701 Dubí

bindicsova@gmail.com, tel.: 602 325 391

Připojené soubory:
Všechny nabídky

Rychlé odkazy

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

WHOIS

Informační systém UK

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém