Aktuální informace

Informace k výuce naleznete v SIS v modulu Předměty, aktuální zprávy v modulu Nástěnka, zde si po přihlášení můžete nastavit, ke kterým předmětům chcete informace sledovat.

Lékařská fakulta v Plzni v novém kabátu

Po vzoru nového propagačního stylu Univerzity Karlovy oblékne nový kabát také Lékařská fakulta v Plzni Univerzity Karlovy.

Soubory ke stažení:
2. říjen 2023 30 cyp

Informace pro studenty 4. ročníku - přednášky Urologie, Radiologie, Infekce, Pneumologie, Dermatovenerologie, Ochrany a podpory zdraví

. Přednášky z předmětů, jejichž praktika se rozdělují na dvě poloviny, polovina skupin má praktika v zimním semestru a polovina v letním, budou probíhat pouze v zimním semestru.

Tedy i studenti, kteří mají praktika v letním semestru a chtějí se účastnit přednášek, musí na přednášky chodit v zimě. V letním semestru se přednášky již opakovat nebudou.

26. září 2023 81 kri

Informace pro studenty 1. ročníku - Informatika v zubním lékařství

Výuka informatiky v zubním lékařství bude zahájena až v týdnu od 16.10.2023. Od tohoto týdne poběží výuka již standardně dle rozvrhu v učebně U 5.27.

Milan Dvořák CIT

25. září 2023 94 dvomi

POTVRZENÍ O STUDIU - stažení ze SISu

Potvrzení o  studiu si  můžete ze SISu stánout sami v modulu Osobní údaje - Tisk potvrzení.....

Studijní oddělení již nebude zasílat tato potvrzení mailem (pouze potvrzuje papírová potvrzení)!

5. březen 2021 3358 kri

Informace pro studenty – zajištění zdravotní péče

Z důvodu změn v ambulancích všeobecných praktických lékařů(VPL) ve FN, bylo přehodnoceno zajištění zdravotní péče pro studenty LFUK ve FN.  Dříve navrhovaná registrace v ordinacích VPL studentům pojištěným v systému veřejného zdravotního pojištění není již z kapacitních důvodů možná. Proto proběhla následující změna:

20. říjen 2021 2092 dvomi