Průkazy a počítačové účty

Tuto sekci spravuje středisko informačních technologií.

Prosím použijte uvedené odkazy níže.

Zaměstnanecké karty

Průkazy UK, vydávané všem zaměstnancům univerzity (oranžové) a externistům (červené), jsou na LF v Plzni aktuálně využívány k:

- identifikaci na fakultních pracovištích

- přístupu do objektů a učeben: vstup do budov (děkanát, Pav. a Proch. pavilon, nové objekty UniMeC a BioMeC), přístup do aul (Pav., Proch. i Šafr.p., UniMeC), brána do dvora Proch.p.,

- aktivaci celouniverzitních zaměstnaneckých účtů CAS (Centrální autentizační služba UK), používaných pro přístup k Informačnímu systému UK (např. IS Studium či podávání grantových přihlášek GAUK), přístup k elektronickým informačním zdrojům UK, ..

- objednávání a výdeji jídel ve stravovacím systému KaM UK

- půjčování knih ve výpůjčním protokolu SVI

- pro samoobslužné kopírování v SVI po nabití kreditu ve studovně (připravuje se, zatím funkční jen pro studenty).

3. listopad 2022 126 dvomi

Průkazy UK

11. listopad 2022 47 dvomi

Oznámení o ztrátě průkazu

11. listopad 2022 49 dvomi

Uživatelské účty CAS UK

Uživatelské účty Centrální autentizační služby UK (CAS) jsou produktem sjednocení informačních systémů Univerzity Karlovy tak, aby zaměstnanci a studenti měli univerzální přístup ke všem informačním systémům UK i LF v Plzni s jediným uživatelským účtem. Tyto účty jsou nyní pod správou Centrální autentizační služby UK (CAS) a pro zaměstnance a studenty LF v Plzni jsou automaticky zřizovány.

3. listopad 2022 122 dvomi

Pravidla používání sítě LFPnet