LSS Záchranáři

Logo LSS

Life Saving Support - Spolek dobrovolných záchranářů je studentská organizace, která působí na Lékařské fakultě v Plzni Univerzity Karlovy od roku 2007.

Jsme spolek studentů a absolventů lékařské fakulty a ze Západočeské Univerzity z oboru Zdravotnický záchranář, kteří si uvědomují důležitost přednemocniční neodkladné péče.  Nechceme se učit zavedené postupy jen teoreticky, hlavní důraz klademe především na praktické procvičení získaných poznatků, ať už formou pravidelných schůzek členů, nadstavbových rozšiřujících seminářů na konkrétní vybraná témata, cvičných zásahů nebo účasti na celonárodních záchranářských soutěžích a taktických cvičeních.

Naší hlavní prioritou je šířit povědomí o první pomoci a vzdělávat sami sebe v urgentní medicíně a medicíně katastrof. Získané zkušenosti a vědomosti předáváme dál, a to jak novým členům spolku, tak veřejnosti. Pro naplnění těchto cílů pravidelně pořádáme výuku první pomoci na základních a středních školách v Plzeňském kraji, školíme zaměstnance lokálních firem a spolupracujeme s dalšími institucemi, spolky a složkami integrovaného záchranného systému.

 Facebook: Life Saving Support o.s., email: spolek@lsszs.cz, web: www.lsszs.cz

 

Rozkoš rescue týmy

 

Rychlé odkazy

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

WHOIS

Informační systém UK

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém