Konference, semináře a jiné akce

Mezinárodní konference projektu Chaperon – květen 2023

Poznačte si v kalendáři: 29. – 30. května 2023 se v pražské Novoměstské radnici koná mezinárodní konference CURRENT UNDERSTANDING OF COLORECTAL AND PANCREATIC CANCERS. Konferenci pořádá projekt Chaperon Biomedicínského centra LFP společně s Ústavem experimentální medicíny AV ČR.

Sledujte https://www.cucap.cz/ pro více informací.

6. září 2022 352 dvomi

Nerd Art Prize: zveme k účasti ve fotosoutěži!

Chaperon ERA Research Club vás opět zve k účasti v soutěži Nerd Art Prize. Zašlete nám svou nejlepší fotku/obrázek! Letos ve dvou samostatných kategoriích:

1. Věda a výzkum,
  2. Freestyle (tedy jakékoli téma).

Nejlepší snímky v každé kategorii vybere komise složená z vedoucí skupiny projektu Chaperon. Vítězné snímky kategorie Věda a výzkum budou vyvěšeny v nově postavené budově kampusu Lékařské fakulty v Plzni a vítězové v obou kategoriích budou odměněni věcnými cenami.

12. srpen 2022 410 dvomi

Slavnostní zahájení stavby kampusu UnimeC II

Počátkem září jsme na těchto stránkách informovali, že se naší fakultě podařilo úspěšně dokončit výběrové řízení a podepsat smlouvu se zhotovitelem stavby druhé etapy Univerzitního medicínského centra. Po tom, co bylo během první etapy výstavby vybudováno sídlo pro pět teoretických ústavů a Biomedicínské centrum, se tak přiblížil okamžik, kdy se do další části kampusu přesunou zbylé teoretické ústavy, děkanát, knihovna a další pracoviště.

3. říjen 2019 3226 dvomi

Fotografie z reprezentačního plesu LFP 2019

Fotografie z reprezentačního plesu Lékařské fakulty v Plzni 2019 jsou k dispozici ve FOTOGALERII.

20. březen 2019 1988 dvomi

Regionální inovátoři se sešli v Depu

Lékařská fakulta UK v Plzni se ve čtvrtek 27. září v areálu DEPO 2015 představila po boku regionálních inovátorů na festivalu Inovujeme Plzeň.

Na našem stánku byly v první části dne k vidění výukové modely orgánů (reálné i virtuální) a dále software LISA, který lékařům pomáhá při plánování operací jater prostřednictvím 3D vizualizací.

15. listopad 2018 2245 dvomi