Konference, semináře a jiné akce

Jste zaměstnancem UK a máte zájem se vzdělávat? V aplikaci Vzdělávací portál UK najdete všechny vzdělávací programy nabízené RUK a jeho součástmi na jednom místě. Můžete v ní snadno filtrovat a najít kurz či program přesně pro vás.

Stručný návod pro přihlášení do aplikace:

1. klikněte na odkaz „Vzdělávací portál UK“
  2. po zobrazení přihlašovacího dialogu zadejte své přihlašovací jméno ve tvaru číslo_osoby@cuni.cz (např. 12345678@cuni.cz)
  3. přihlaste se do Centrální autentizační služby UK (CAS)

Podrobný návod pro přihlášení si stáhněte zde.

Mezinárodní konference projektu Chaperon – květen 2023

Poznačte si v kalendáři: 29. – 30. května 2023 se v pražské Novoměstské radnici koná mezinárodní konference CURRENT UNDERSTANDING OF COLORECTAL AND PANCREATIC CANCERS. Konferenci pořádá projekt Chaperon Biomedicínského centra LFP společně s Ústavem experimentální medicíny AV ČR.

Sledujte https://www.cucap.cz/ pro více informací.

6. září 2022 352 dvomi

Nerd Art Prize: zveme k účasti ve fotosoutěži!

Chaperon ERA Research Club vás opět zve k účasti v soutěži Nerd Art Prize. Zašlete nám svou nejlepší fotku/obrázek! Letos ve dvou samostatných kategoriích:

1. Věda a výzkum,
  2. Freestyle (tedy jakékoli téma).

Nejlepší snímky v každé kategorii vybere komise složená z vedoucí skupiny projektu Chaperon. Vítězné snímky kategorie Věda a výzkum budou vyvěšeny v nově postavené budově kampusu Lékařské fakulty v Plzni a vítězové v obou kategoriích budou odměněni věcnými cenami.

12. srpen 2022 409 dvomi

Slavnostní zahájení stavby kampusu UnimeC II

Počátkem září jsme na těchto stránkách informovali, že se naší fakultě podařilo úspěšně dokončit výběrové řízení a podepsat smlouvu se zhotovitelem stavby druhé etapy Univerzitního medicínského centra. Po tom, co bylo během první etapy výstavby vybudováno sídlo pro pět teoretických ústavů a Biomedicínské centrum, se tak přiblížil okamžik, kdy se do další části kampusu přesunou zbylé teoretické ústavy, děkanát, knihovna a další pracoviště.

3. říjen 2019 3225 dvomi

Fotografie z reprezentačního plesu LFP 2019

Fotografie z reprezentačního plesu Lékařské fakulty v Plzni 2019 jsou k dispozici ve FOTOGALERII.

20. březen 2019 1988 dvomi

Univerzitní výzkumná centra se sešla v BC

Dne 10. 11. 2018 proběhlo v Biomedicínském centru Lékařské fakulty UK pracovní setkání řešitelů projektu UNCE/MED/006: Centrum klinické a experimentální jaterní chirurgie.

28. listopad 2018 1851 kri