Fakultní akce

Jak zvládat stres a přežít období zkoušek (nejen školních)

22.4. 2024, 18:00 - 19:30

Hnědá posluchárna LFP UK

Zveřejněno: 17.04.2024

Vážené studentky, vážení studenti,

dovolujeme si Vás pozvat na přednášku Jak zvládat stres a přežít období zkoušek (nejen školních), která proběhne 22. 4. 2024 od 18:00 do 19:30 na Lékařské fakultě v Plzni, budova U1, první patro, Hnědá posluchárna. Přednášku pro Vás připravuje Centrum podpory výuky, programem Vás bude provázet prof. MUDr. Jan Vevera, Ph.D.

Stres a úzkost jsou přirozenou reakcí, která nám od nepaměti pomáhá přežít. Mohou nás paralyzovat nebo nám naopak dodat potřebnou energii. Ale jak toho docílit? Přednáška je úvodem do duševní hygieny a práce se stresem.

Přednáška je určena především studujícím prvního a druhého ročníku, ale mohou se účastnit i studenti vyšších ročníků.

Na setkání se můžete přihlašovat prostřednictvím online formuláře.

Všem přihlášeným odešleme nejpozději den před konáním akce připomínku na jejich email.

Těšíme se na setkání!

Za tým Centra podpory výuky