Omezení služeb výdejního centra karet

Zveřejněno: 11.07.2024

Rádi bychom vás informovali, že kvůli plánované technické odstávce v období 17. 7. – 1. 8. nebude možné vydávat nové karty ve výdejním centru karet. Bude možné vyřídit pouze tyto požadavky: prodlužování licencí, generování ověřených hesel do CAS, fotografování a založení účtů studentům nastupujícím do 1. ročníku a novým zaměstnancům (bez možnosti vytisknutí nové karty ihned na místě).

1. Novým zaměstnancům doporučujeme, aby si nechali zhotovit čipovou klíčenku u paní Lenky Hotové na oddělení CIT (5. patro), pokud potřebují v tomto období přístup do budovy.
  2. Studenti budou muset využít jiné výdejní centrum, pokud budou potřebovat ihned novou kartu. Seznam výdejních center je k dispozici na následujícím odkazu: Výdejní centra – Univerzita Karlova.