Zapojte se do Evropského týdne udržitelného rozvoje

Zveřejněno: 01.07.2024

Evropský týden udržitelného rozvoje (ETUR) je celoevropský festival akcí, jejichž rozmanitost je veliká. Cílem je dát najevo, že nám záleží na budoucnosti světa, v němž žijeme. Zapojit se můžete i vy se svým nápadem.

Univerzita Karlova by se do letošního ročníku ETUR chtěla zapojit společným programem s tématem cirkulární ekonomiky, odpadového hospodářství a principů „re-use“. Festival ETUR umožňuje téměř jakoukoliv nekomerční aktivitu sahající od workshopů a prezentací, přes výstavy a filmová promítání až po komunitní setkání a mnohé jiné.

Evropský týden udržitelného rozvoje se každoročně koná v  termínu 20. – 26. září. Nicméně aby to nebylo příliš krátké, do ETURu lze registrovat všechny akce o udržitelnosti, které spadají do období 18. září až 8. října.

Své případné dotazy směřujte na Ing. Libora Kočího na e-mail libor.koci@lfp.cuni.cz