Aktuality SV

POZOR!!!

Od 23.08.2022 změna adresy:

Oddělení specializačního vzdělávání (OSV)
Univerzita Karlova
Lékařská fakulta v Plzni
Alej Svobody 1655/76
323 00 Plzeň

Mapa

Kanceláře: 2.96 a 2.98 ve 2. NP

Kalendář akcí pořádaných na UK LFP v roce 2022

V níže uvedeném souboru naleznete seznam specializačních kurzů, kmenových a atestačních zkoušek pořádaných UK LFP v roce 2022 a jméno zodpovědné referentky.

 

Pozor! Změna termínu konání zkoušky po ukončení vzdělávání v základním pediatrickém kmeni: zkouška místo v září 2022 proběhně v termínu 28.11.2022 - 02.12.2022.

Soubory ke stažení:
30. listopad 2020 1315 sim

Přihlašování na kurzy a testy

Registrace a přihlašování na kurzy a testy probíhá výhradně prostřednictvím webové aplikace ALF. Prostřednictvím této aplikace je možné hlásit se i na kurzy dalších lékařských fakult Univerzity Karlovy.

POZOR: Aplikace ALF nefunguje v prohlížeči Internet Explorer 11!

Vždy s blížícím se termínem konání kurzu v ALF aktualizujeme a doplňujeme detailnější informace ke kurzu (ikona „kancelářská sponka“ značí, že je k dispozici program kurzu; ikonka „i“ upozorňuje na další detailní informace – časový harmonogram, info k platbám, podmínky pro vydání Potvrzení o absolvování kurzu,…).

Máte-li dotaz ke kurzu, můžete nám ho zaslat přímo z aplikace prostřednictvím ikonky „obálka“.

Kontaktní adresa:

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo problém s registrací či přihlášením na vzdělávací akci, používejte pro zasílání výhradně emailovou adresu: kurzy@lfp.cuni.cz.

Přihlášení jako náhradník v případě plně obsazeného kurzu:

Je-li kapacita kurzu naplněna, je možné se přihlásit jako náhradník. Zašlete nám Váš požadavek buď prostřednictvím kontaktního formuláře přímo z aplikace nebo emailem na adresu kurzy@lfp.cuni.cz. Do předmětu emailu zadejte text: Náhradník – název kurzu – termín kurzu, do emailu uveďte své kontaktní údaje (jméno, příjmení, telefonní číslo, zaměstnavatele). Zároveň je nutné mít v aplikaci ALF svoji registraci, abychom Vás do kurzu mohli v případě uvolněného místa ihned zapsat. Bez registrace není zapsání do kurzu možné.

15. prosinec 2020 1505 sim

Rychlé odkazy

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

WHOIS

Informační systém UK

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém