Aktuality SV

POZOR!!!

Od 23.08.2022 změna adresy:

Oddělení specializačního vzdělávání (OSV)
Univerzita Karlova
Lékařská fakulta v Plzni
Alej Svobody 1655/76

Kanceláře: 2.96 a 2.98 ve 2. NP

Kalendář akcí pořádaných na UK LFP v roce 2022

V níže uvedeném souboru naleznete seznam specializačních kurzů, kmenových a atestačních zkoušek pořádaných UK LFP v roce 2022 a jméno zodpovědné referentky.

Pozor! Změna termínu konání zkoušky po ukončení vzdělávání v základním pediatrickém kmeni: zkouška místo v září 2022 proběhně v termínu 28.11.2022 - 02.12.2022.

Soubory ke stažení:
30. listopad 2020 1307 sim

Přihlašování na kurzy a testy

Registrace a přihlašování na kurzy a testy probíhá výhradně prostřednictvím webové aplikace ALF. Prostřednictvím této aplikace je možné hlásit se i na kurzy dalších lékařských fakult Univerzity Karlovy.

POZOR: Aplikace ALF nefunguje v prohlížeči Internet Explorer 11!

Vždy s blížícím se termínem konání kurzu v ALF aktualizujeme a doplňujeme detailnější informace ke kurzu (ikona „kancelářská sponka“ značí, že je k dispozici program kurzu; ikonka „i“ upozorňuje na další detailní informace – časový harmonogram, info k platbám, podmínky pro vydání Potvrzení o absolvování kurzu,…).

Máte-li dotaz ke kurzu, můžete nám ho zaslat přímo z aplikace prostřednictvím ikonky „obálka“.

Kontaktní adresa:

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo problém s registrací či přihlášením na vzdělávací akci, používejte pro zasílání výhradně emailovou adresu: kurzy@lfp.cuni.cz.

Přihlášení jako náhradník v případě plně obsazeného kurzu:

Je-li kapacita kurzu naplněna, je možné se přihlásit jako náhradník. Zašlete nám Váš požadavek buď prostřednictvím kontaktního formuláře přímo z aplikace nebo emailem na adresu kurzy@lfp.cuni.cz. Do předmětu emailu zadejte text: Náhradník – název kurzu – termín kurzu, do emailu uveďte své kontaktní údaje (jméno, příjmení, telefonní číslo, zaměstnavatele). Zároveň je nutné mít v aplikaci ALF svoji registraci, abychom Vás do kurzu mohli v případě uvolněného místa ihned zapsat. Bez registrace není zapsání do kurzu možné.

15. prosinec 2020 1504 sim