Konference, semináře a jiné akce

Mezinárodní konference projektu Chaperon – květen 2023

Poznačte si v kalendáři: 29. – 30. května 2023 se v pražské Novoměstské radnici koná mezinárodní konference CURRENT UNDERSTANDING OF COLORECTAL AND PANCREATIC CANCERS. Konferenci pořádá projekt Chaperon Biomedicínského centra LFP společně s Ústavem experimentální medicíny AV ČR.

Sledujte https://www.cucap.cz/ pro více informací.

6. září 2022 345 dvomi

Nerd Art Prize: zveme k účasti ve fotosoutěži!

Chaperon ERA Research Club vás opět zve k účasti v soutěži Nerd Art Prize. Zašlete nám svou nejlepší fotku/obrázek! Letos ve dvou samostatných kategoriích:

1. Věda a výzkum,
  2. Freestyle (tedy jakékoli téma).

Nejlepší snímky v každé kategorii vybere komise složená z vedoucí skupiny projektu Chaperon. Vítězné snímky kategorie Věda a výzkum budou vyvěšeny v nově postavené budově kampusu Lékařské fakulty v Plzni a vítězové v obou kategoriích budou odměněni věcnými cenami.

12. srpen 2022 404 dvomi

Univerzitní výzkumná centra se sešla v BC

Dne 10. 11. 2018 proběhlo v Biomedicínském centru Lékařské fakulty UK pracovní setkání řešitelů projektu UNCE/MED/006: Centrum klinické a experimentální jaterní chirurgie.

28. listopad 2018 1847 kri

Regionální inovátoři se sešli v Depu

Lékařská fakulta UK v Plzni se ve čtvrtek 27. září v areálu DEPO 2015 představila po boku regionálních inovátorů na festivalu Inovujeme Plzeň.

Na našem stánku byly v první části dne k vidění výukové modely orgánů (reálné i virtuální) a dále software LISA, který lékařům pomáhá při plánování operací jater prostřednictvím 3D vizualizací.

15. listopad 2018 2242 dvomi